З архіву ПУ. Не в сестру пішов: Брат Ані Лорак виявився патріотом (фото)

У співачки два рідних брата: Ігор і Сергій.​

Брат відомої української співачки Ані Лорак, яка проживає в Росії, Ігор Куєк опублікував в Facebook фото, показивающе його патріотичні почуття, повідомляють Патріоти України.
«Спасибі захисникам України!» - написано на його фото.

Ще одне патріотичне фото він опублікував в День незалежності України 24 серпня. На цьому фото він зображений у вишиванці.

Зазначимо, що у Ані Лорак два рідних брата: Ігор і Сергій.


Згідно з інформацією профілю Ігоря Куєка в Facebook, він працює керівником відділення маркетингу та PR в компанії Goldman Milestone. Брат співачки закінчив Чернівецький національний університет імені Федьковича.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....