З архіву ПУ. Не витримав: Майор ЗСУ, покараний за критику Зеленського, написав рапорт про відставку (фото)

Майор ЗСУ Роман Ковальов, який раніше отримав догану за критику президента України Володимира Зеленського, написав рапорт про відставку. Рапорт написаний 5 квітня 2020 року на ім'я командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського, передають Патріоти України.

"У період з 15.01 по 20.01. 2020 за вашим наказом №29 від 15.01.20 з метою з'ясування причин та обставин освітлення мною в соцмережі Фейсбук, повідомлення негативного характеру на адресу президента України було призначено службове розслідування, що є порушенняи моїх прав і свобод" , – йдеться в документі.

Також Ковальов зазначив, що його не ознайомили з підставами проведення службового розслідування, а після він не був ознайомлений з актом службового розслідування.

"Вашим наказом №46 від 23.01.2020 за висвітлення мною в соцмережі Фейсбук, повідомлення негативного характеру на адресу президента України було накладено дисциплінарне стягнення "сувора догана", що було порушенням моїх прав і свобод, гарантованих ст. 34 Конституції України", – відмічено в рапорті.

Ковальов зазначив, що за підсумками атестації 2019 роки він отримав оцінку "добре" і був рекомендований на просування по службі на вищу посаду і зарахований в резерв. Та попри це його перевели на посаду нижче, що порушило умови контракту з Міноборони.

Також всупереч контракту під час перебування в Головному військовому госпіталі Києва лікар йому відмовив у допомозі, ігноруючи його скарги на стан здоров'я.

Крім того, Ковальов додав, що у Командування ЗСУ є усна вимога, що субота є робочим днем, що порушує умови контракту.

До того ж за 10 місяців контракту з військової форми йому видали тільки кашкет і пару берців. Ковальов підкреслив, що за час несення служби йому не видали посвідчення офіцера ЗСУ.

Рапорт про відставку Ковальова

Рапорт про відставку Ковальова


Джерело: Обозреватель

Мекка: Вперше з’явились дивовижні фотографії чорного каменю Кааби, зроблені з високою роздільною здатністю

четвер, 6 травень 2021, 6:30

Вперше мусульманську святиню можна розглянути у всіх подробицях. У Саудівській Аравії отримали унікальні фотографії Чорного каменю - легендарного артефакту, вмонтованого в одну зі стін мусульманської святині Кааби, пише видання Amar Ujala, передають Па...

Львів святкує День міста: Лицарі в латах візьмуть під сторожу Ратушу з Садовим

четвер, 6 травень 2021, 5:45

Планують лише один офіційний захід. Про це повідомили на брифінгу Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Еспресо.Захід". 6 травня о 13:00 біля входу в Ратушу Львівська міськрада спільно з військово-історичним центром "О...