З архіву ПУ. "Нечего вам здесь делать, забудьте, что у вас есть жилье!": Мешканка окупованого Донбасу розповіла, як Росія їх "кинула" (відео)

"Внутрішні переселенці" з тимчасово окупованого Донецька поскаржилися, що місцева незаконна адміністрація вирішила виселити їх у примусовому порядку до 1 липня. Альтернативного житла жителям "ДНР" не надали. Про це на камеру розповіла одна з таких переселенок у травні 2020 року. Відео було опубліковано у Twitter, передають Патріоти України.

"Нам ніде було жити й обласна "адміністрація" надала тимчасовий притулок. Ось ми тут прожили хто скільки років, хтось 6, хтось 5, і нас виселяють. Повісили оголошення на стінках в холі, що всіх під розпис на ознайомлення", – обурилася жінка.

Вона додала, що якщо мешканці не здадуть ключі в термін, то їх виселять через суд і покарають штрафом. Жінка розповіла, що там, де вона проживала раніше, знаходиться військове містечко терористів. Крім того, житло пошкоджено, комунікації не працюють і повернутися туди можливості немає. "Приходимо ми туди провідати своє житло, а військові кажуть: Нема чого вам тут робити, забудьте, що у вас є житло!" – обурилася жителька "республіки".

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...