З архіву ПУ. Обличчя "руского міра": Американську порнозірку у РФ видали за переможницю математичної олімпіади

Більшість росіян жарт не зрозуміли і побажали дівчині "нових успіхів".

Саша Грей. Фото: соцмережі.

Пост із закликом підтримати юне дарування опублікував 28 травня 2018 року в фейсбуці користувач Віктор Берновський, передають Патріоти України.

“На международной олимпиаде по математике скромная девушка из провинции Саша Серова быстрее всех взяла тройной интеграл от многочлена в общем виде, но наши СМИ никогда про нее не расскажут — им милее Бузова и Волочкова. Исправим эту несправедливость”, — написав користувач.

І далі капсом, як це часто буває під подібними постами про "забутих героїв", закликав: "МАКСИМАЛЬНИЙ репост!!!". На фото - американська порноактриса Саша Грей.

Пост швидко почав набирати реакції користувачів, в основному позитивні, і репости. У коментарях (більше 400) до певного моменту переважав патріотичний позитив типу: “Обалденная девушка. Уверен, что она не станет в СМИ полуголой делать шпагат и демонстрировать части тела. Хорошо, что она в России!”

Але потім пост прочитали ті, хто знає про Сашу Грей, і почалися сварки.


За порадою скрепного попа: Співачка МакSим після тяжкої хвороби незаконно поїхала до окупованого Криму

субота, 16 жовтень 2021, 11:44

Російська співачка МакSим відправилася в паломницьку поїздку до окупованого Криму. Про це розповів її духівник в ефірі телеканалу "Спас". Також поп наголосив, що саме він порадив співачці поїхати до Криму, зазначають Патріоти України. Щоправда, сама ви...

"Запорожець" як народний електрокар: В Дніпрі запустили лінію по переробці старих "Таврій" на електромобілі

субота, 16 жовтень 2021, 9:57

Творці Kozak EV подбали про те, щоб переобладнання “Таврії” під їхній комплект було максимально простим. На звичайній СТО бензинову “Таврію” перетворюють на електричну протягом одного робочого дня. Група небайдужих підприємців замахнулася на революційн...