З архіву ПУ. Обличчя "руского міра": Американську порнозірку у РФ видали за переможницю математичної олімпіади

Більшість росіян жарт не зрозуміли і побажали дівчині "нових успіхів".

Саша Грей. Фото: соцмережі.

Пост із закликом підтримати юне дарування опублікував 28 травня 2018 року в фейсбуці користувач Віктор Берновський, передають Патріоти України.

“На международной олимпиаде по математике скромная девушка из провинции Саша Серова быстрее всех взяла тройной интеграл от многочлена в общем виде, но наши СМИ никогда про нее не расскажут — им милее Бузова и Волочкова. Исправим эту несправедливость”, — написав користувач.

І далі капсом, як це часто буває під подібними постами про "забутих героїв", закликав: "МАКСИМАЛЬНИЙ репост!!!". На фото - американська порноактриса Саша Грей.

Пост швидко почав набирати реакції користувачів, в основному позитивні, і репости. У коментарях (більше 400) до певного моменту переважав патріотичний позитив типу: “Обалденная девушка. Уверен, что она не станет в СМИ полуголой делать шпагат и демонстрировать части тела. Хорошо, что она в России!”

Але потім пост прочитали ті, хто знає про Сашу Грей, і почалися сварки.


Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...