З архіву ПУ. Обличчя "руского міра": Американську порнозірку у РФ видали за переможницю математичної олімпіади

Більшість росіян жарт не зрозуміли і побажали дівчині "нових успіхів".

Саша Грей. Фото: соцмережі.

Пост із закликом підтримати юне дарування опублікував 28 травня 2018 року в фейсбуці користувач Віктор Берновський, передають Патріоти України.

“На международной олимпиаде по математике скромная девушка из провинции Саша Серова быстрее всех взяла тройной интеграл от многочлена в общем виде, но наши СМИ никогда про нее не расскажут — им милее Бузова и Волочкова. Исправим эту несправедливость”, — написав користувач.

І далі капсом, як це часто буває під подібними постами про "забутих героїв", закликав: "МАКСИМАЛЬНИЙ репост!!!". На фото - американська порноактриса Саша Грей.

Пост швидко почав набирати реакції користувачів, в основному позитивні, і репости. У коментарях (більше 400) до певного моменту переважав патріотичний позитив типу: “Обалденная девушка. Уверен, что она не станет в СМИ полуголой делать шпагат и демонстрировать части тела. Хорошо, что она в России!”

Але потім пост прочитали ті, хто знає про Сашу Грей, і почалися сварки.


"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...