З архіву ПУ. Ображений рогоносець? У Києві жорстоко помстилися власниці білого авто (фото)

На одній стороні машини невідомий написав: "С*ка дура". На іншій: "Прості".

У суботу, 5 жовтня 2019 року, на парковці біля торгового центру "Рівер Молл" в Києві помітили автомобіль, який був "прикрашений" дивними написами і малюнками. Відповідне фото було опубліковано на Facebook сторінці "ДТП України", передають Патріоти України.

Інцидент стався в районі Осокорки. На знімку можна побачити білий автомобіль, на капот якого невідомий червоною фарбою наніс імпровізоване зображення статевого члена. На одній стороні машини невідомий також написав: "С*ка дура". На іншій: "Прості".

"Нічо так тюнінг", "Зате не вкрадуть", "Машину жалко", "Креативненько", - пишуть в коментарях користувачі соціальної мережі.

Металевий моноліт, ніби з фантастичного роману: Вчені знайшли в пустелі монумент загадкового походження (фото, відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 13:15

Монумент знаходиться в бухті з червоною скелею. Команда Управління ресурсів дикої природи штату Юта (США) знайшли в пустелі загадковий металевий монумент. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України. Моноліт розміром близько 4 метрів стояв...

Від COVID-19: Помер один із найкращих аерокосмічних конструкторів України

вівторок, 24 листопад 2020, 12:30

Від наслідків коронавірусної хвороби помер Олександр Дегтярев – генеральний директор Конструкторського бюро "Південне", головного підприємства ракетно-космічної галузі України. Видатного 69-річного аерокосмічного конструктора, академіка Національної ак...