З архіву ПУ. "Ось вони, українські фашисти": Миколаївська пенсіонерка осквернила пам'ятник радянським прикордонникам (відео)

У Миколаєві жінка похилого віку намалювала на пам'ятнику прикордонникам, який розташований на Алеї Бойової Слави у парку Перемоги, фашистську свастику.

Відеоролик був опублікований на YouTube, передають Патріоти України.

На відео чітко видно, як згорблена бабуся із паличкою довгий час ходила біля монумента, чекаючи, поки розійдуться люди. Пізніше жінка забралася на постамент і розмалювала пам'ятник.

"Ось вони, українські фашисти", "Бабуся-хуліганка", — написали користувачі соцмережі.


Джерело: Новости N

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...