З архіву ПУ. Особливо обурені американці: Спливли шокуючі дані про "нульового пацієнта" з лабораторії Уханя

Коронавірус нібито був створений в лабораторії не в якості біологічної зброї, а заради демонстрації видатних результатів у дослідженнях вірусів китайськими вченими.

Коронавірус в світі інфікував вже майже два мільйона людей. Як раніше повідомлялося, перший пацієнт, у якого був виявлений Covid-19, був з Ухані і працював на м'ясному ринку. У США заявили, що перша інфікована людина працювала зовсім не на базарі, а в лабораторії Інституту вірусології того ж міста. Про це повідомляє Fox News, передають Патріоти України у квітні 2020 року.

Американський телеканал розкрив свою теорію походження вірусу. Журналісти вважають, що спочатку SARS-CoV-2 передався від летючої миші співробітникові лабораторії. А потім вже цей чоловік заразив усе населення міста.

Американські журналісти кажуть, що у них є "численні джерела, знайомі з деталями ранніх дій уряду Китаю і бачили відповідні документи". За словами співробітників ЗМІ, коронавірус нібито був створений в лабораторії не в якості біологічної зброї, а заради демонстрації видатних результатів у дослідженнях вірусів китайськими вченими.

У США звинувачують Піднебесну в тому, що Китай здійснив "найдорожчу операцію по приховуванню доказів в історії". Американці вважають, що легенду з летючими мишами на ринку просто вигадали, щоб відвести підозри від лабараторії, в якій був виявлений вірус.

Каву легко можна перетворити на напій довголіття: Кардіологи назвали секретні інгредієнти

неділя, 16 травень 2021, 0:27

Багато продуктів і напоїв здатні серйозно вплинути на стан здоров’я. Якщо одні призводять до небезпечних захворювань, то інші, на думку вчених і медиків, можуть зміцнити організм і наблизити до довголіття, передають Патріоти України. Деякі дослідники і...

Хіти тижня. "Укрзалізниця" чекає! Береза ​​потролив Лещенка через виступ його дружини в Росії показовим фото - дуже пікантний кадр

неділя, 16 травень 2021, 0:10

Колишній народний депутат Борислав Береза висміяв спробу члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка виправдати виступ своєї дружини Анастасії Топольського (Dj Nastia) на секс-вечірці в Москві. Політик опублікував кумедний кадр, в якому дівчина...