З архіву ПУ. Оце приспічило! Чиновник зайнявся сексом із секретаркою прямо під час онлайн-конференції (відео)

Співробітники Ради під час онлайн-спілкування вирішували питання, що накопичилися і раптово були ошелешені несподіваним видовищем.

Чиновник з філіппінської провінції Кавіте Джесус Естіл шокував колег тим, що вступив в інтимні стосунки зі своєю секретаркою прямо під час онлайн-конференції в Zoom. Про цю історію пише Daily Mail у серпні 2020 року, передають Патріоти України.

Уточнюється, що співробітники Ради села Фатіма Дос під час онлайн-спілкування вирішували питання, що накопичилися і раптово були ошелешені несподіваним видовищем. Їх колега Кавіте Джесус Естіл підійшов до жінки, що сиділа на дивані поруч з комп'ютером, і почав займатися з нею сексом. Передбачається, що чиновник не зміг відключити камеру і тому акт любові пройшов в прямому ефірі.

При цьому один з учасників онлайн-конференції не розгубився і зберіг відео, яке дуже скоро з'явилося в мережі. Після цього місцеві жителі розгнівалися і подали петицію з вимогою зняти Естіла з посади за неналежну поведінку.

У міністерстві внутрішніх справ та внутрішнього самоврядування заявили, що начальник ради буде звільнений найближчим часом.

Жінка, з якою Естіл займався сексом, виявилася його секретаркою. Цікаво, що з моменту публікації пікантного відео пара на робочому місці не з'являлася.

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...