З архіву ПУ. Оце так "компромат": Крутой розповів, як Собчак ледь не довела 78-річного Лещенка до суїциду (відео)

Російський композитор Ігор Крутой розповів, як Ксенія Собчак ледь не довела 78-річного співака Льва Лещенка до самогубства. Журналістка в березні 2020 року зчинила скандал, що артист на дні народження сестри музиканта Алли нібито заразив гостей коронавірусом. Про це він зізнався в інтерв'ю YouTube-програмі "Алена, блин!", передають Патріоти України.

Крутой пояснив, що Лещенко подзвонив до нього після галасу в соцмережах. Співак заявив йому, що якби інформація Собчак підтвердилася, то він би наклав на себе руки.

"Я кажу: "Льова, ти що, з глузду з'їхав? Через що? Ніхто не заражений, перехворів Ігор Ніколаєв, який заразився на гастролях, і більше випадків не було. Він сприйняв це так, що хотів собі "кулю в лоб" пустити", – повідомив Крутой в шоу.

Також композитор розповів, що після скандалу Собчак зателефонувала до Лещенко і покликала до себе на ефір, навіть не згадавши про свої звинувачення. Проте співак відмовився.

Кінець епохи... Індексація соцвиплат у березні, кому з пенсіонерів збільшать суму виплат, а кому ні

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

На щорічну індексацію пенсій, яку мають провести у березні 2022 року, а також на доплати та перерахунок пенсій деяким категоріям пенсіонерів у бюджеті-2022 передбачено 200,6 млрд гривень. У Міністерстві соціальної політики уточнили, що крім індексації ...

Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

"Товариство! Наш друг, колега і брат Данило Перцов відійшов нині в засвіти. Прощай, дорогий Даниле! Прости і прощай! Ми тебе дуже любимо", - написали у гурті. . Музикант був госпіталізований до лікарні із коронавірусом та перебував у реанімації. . Дани...