З архіву ПУ. Ознаки високого IQ: Вчені перерахували характеристики розумної людини, деякі досить дивні

Одне з незвичайних відкриттів науковців - ознаки високого IQ, що криються у зовнішності чи звичках людини.

Науковці із різних країн світу не припиняють досліджувати людський мозок. Одне з незвичайних відкриттів - ознаки високого IQ, що криються у зовнішності чи звичках людини.

Самотність. Розумні люди більше полюбляють бути наодинці зі своїми думками та планами, ніж шумні компанії, пише портал "Zelv".

Читання. Книги змалечку роблять розумнішими. Впливають також ранні навички читання. Пізніше ці фактори формують кругозір людини.

Музика. Діти, які займаються вокалом або грають на клавішних інструментах, мають більш високий IQ, ніж ті що ходять до театрального гуртку.

Спорт. Люди, які обирають більш спокійне проведення часу або надають перевагу інтелектуальній праці мають більш високий IQ, ніж ті що займаються спортом.

Колір очей. Вважають, що люди зі світлими очима розумніші за темнооких.

Довжина пальця. Безіменний палець, що відрізняється незвичайною довжиною, вказує на здібності до математичного і просторового мислення. Такі люди заробляють більше.

Песимізм. Всі розумні люди - це песимісти, які здатні уявляти різні неприємні ситуації. Відповідно, вони більш готові до різних сценаріїв подій.

Нецензурні слова. Чим більше людина знає нецензурних слів, тим більший її словниковий запас, вважають науковці.

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...

"Коли на 100% довіряєш ЗСУ": Мережу розсмішило відео з собакою, яка спить під "звуки сирен"

четвер, 26 травень 2022, 18:32

Користувачів мережі розсмішило нове відео з песиком, який просто неба спить нібито під звуки сирен. Автори допису відзначили, що чотирилапий улюбленець наскільки довіряє Збройним силам України, що не боїться навіть ракетних ударів, передають Патріоти У...