Притула звернув увагу на те, що в Києві петиція про знесення пам'ятника Ватутіну набрала необхідні 10 тисяч голосів. Влада столиці зобов'язана розглянути дану ініціативу. "Під ним (пам'ятником - ред.) люблять влаштовувати свої ностальгічні збіговиська адепти минулої "величі" і сучасні шанувальники курсу на Схід. Наприклад, прихильники Медведчука (співголова партії ОПЗЖ - ред.)" - зазначив ведучий.
Він вважає, що пам'ятник повинен бути знесений через діяльність Ватутіна в Україні. "Його занесло в Україну вітром революції. Прописався в армії і відразу поїхав визволяти Україну від українців. Знайомий сюжет?... Під Луганськом і Старобільськом воював проти Нестора Махна. Ох, і натерпілася ця земля! Що тоді, що тепер" - розповів Притула.
Другу світову війну Ватутін вже зустрів на високому посту в Червоній Армії. Він, зокрема, був керівником операції зі звільнення Києва. Є два важливих факти по ним: перемога Червоної Армії і катастрофічні втрати. Ватутін тоді, крім військових, кинув під вогонь німецьких кулеметів простих беззбройних селян. А ззаду їх гнали загороджувальні загони НКВС. "Без підготовки, без зброї, без шансів вижити", - зазначив ведучий. Він нагадав, що в цих операціях загинули, за різними оцінками, від кількасот тисяч до мільйона чоловік, більшість з яких були українцями. "Ось кому треба було ставити пам'ятник у Маріїнському парку! Ось, хто справжні герої тієї війни", - підкреслив Притула.
Колишній начальник штабу 12-ї бригади спецпризначення «Азов» Богдан Кротевич повідомив, що інформація про відзначення його орденом Богдана Хмельницького II ступеня зникла з сайту Офісу президента. Військовий вважає, що його нагороду забрали через актив...
Григорій Козловський та його команда передали 1 млн. грн. на оновлення приміщень та проведення ремонтних робіт лікарні "Охматдит". Така допомога дозволить покращити умови лікування. Лікарня «Охматдит» Центру дитячої медицини отримала чергову вагому доп...