З архіву ПУ. Перше відео стало хітом: 70-річна Пугачова дебютувала у TikTok

Алла Борисівна у липні 2020 року навідалася в шоурум свого друга - дизайнера Ігоря Гуляєва. Той в свою чергу був такий радий зоряній гості, що зняв її на камеру і виклав в соцмережі.

Гуляєв опублікував відео в Instagram і в популярній у молоді соцмережі TikTok, передають Патріоти України.

Шанувальники раді зайвий раз побачити кумира, адже вже кілька років як Алла Борисівна веде закритий спосіб життя: вона пішла з великої сцени і присвячує себе близьким. Фанати відзначають, відпочинок і сімейне життя пішли їй на користь - останнім часом Пугачова стала виглядати молодше.

«Алла Борисівна - розкішна жінка на всі часи! Виглядає просто потрясно! Може вбити одним поглядом!»; «Алла прекрасно виглядає, ось що означає любов близьких. Щаслива жінка!"; «Примадонна вище будь-яких похвал. Дуже подобається її нинішній образ!» - відзначили користувачі Мережі, які гідно оцінили ролик Гуляєва.

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...

"Я шкодую": Дівчина, яка спалила прапор України в Кам'янському, записала відео із вибаченнями

середа, 22 вересень 2021, 12:45

У Кам'янському на Дніпропетровщині 21 вересня дівчина-підліток спалила прапорець України під регіт своїх друзів. Через день після цього в мережі оприлюднили відео, на якому вона вибачається за свій вчинок, повідомляють Патріоти України. Дівчина говорит...