З архіву ПУ. Перше відео стало хітом: 70-річна Пугачова дебютувала у TikTok

Алла Борисівна у липні 2020 року навідалася в шоурум свого друга - дизайнера Ігоря Гуляєва. Той в свою чергу був такий радий зоряній гості, що зняв її на камеру і виклав в соцмережі.

Гуляєв опублікував відео в Instagram і в популярній у молоді соцмережі TikTok, передають Патріоти України.

Шанувальники раді зайвий раз побачити кумира, адже вже кілька років як Алла Борисівна веде закритий спосіб життя: вона пішла з великої сцени і присвячує себе близьким. Фанати відзначають, відпочинок і сімейне життя пішли їй на користь - останнім часом Пугачова стала виглядати молодше.

«Алла Борисівна - розкішна жінка на всі часи! Виглядає просто потрясно! Може вбити одним поглядом!»; «Алла прекрасно виглядає, ось що означає любов близьких. Щаслива жінка!"; «Примадонна вище будь-яких похвал. Дуже подобається її нинішній образ!» - відзначили користувачі Мережі, які гідно оцінили ролик Гуляєва.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...