З архіву ПУ. "По Львову скучаю. И по Киеву": Лоліта Мілявська порівняла Україну з РФ та зробила несподіваний висновок

Телеведуча Наталія Влащенко під час інтерв'ю зі співачкою Лолітою Мілявською запитала про її ставлення до українського та російського менталітету.

Лоліта Мілявська. Фото: Віва.

В ході інтерв'ю у червні 2020 року скандальновідома співачка Лоліта Мілявська відповіла на питання телеведучої Наталії Влащенко про ставлення до України і Росії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на YouTube-канал Наталії Влащенко.

Ведуча поставила Лоліті питання про те, чи сумує співачка за Україною. "Сумую. По Львову дуже сумую. По Києву сумую", - сказала артистка. Також Лоліта висловила думку про Москву, порівнявши її з Нью-Йорком і Токіо, при цьому назвавши російську столицю мегаполісом. "У мегаполісі (Москві - ред.) нікому ні до кого немає діла. Хочеш жити, тобі тут ніхто не зобов'язаний відкрити долоньки і сказати: "Ми тебе приймаємо". Тут всі місця завжди зайняті, в будь-який час", - додала Лоліта.

Тіла брата і сестри знайшли в скрині: У справі про зникнення дітей з'явився новий поворот

понеділок, 20 вересень 2021, 18:44

У Донецькій області маленькі брат з сестрою загинули страшною смертю. 10-річна дівчинка і 7-річний хлопчик задихнулися в старий скрині. Як розповіли в пресслужбі прокуратури Донецької обласної, батьки знайдених мертвими в скрині дітей, перш ніж кинутис...

Вакцинувався потай від батьків: Спливли нові деталі про хлопця, який помер після уколу Pfizer

понеділок, 20 вересень 2021, 17:56

На Київщині через кілька годин після вакцинації від коронавірусу помер 19-річний студент Володимир Сало. Причиною смерті, попередньо, стали проблеми з серцем. Уродженець Львівської області зробив щеплення препаратом Pfizer, але про своє рішення батькам...