
В ході інтерв'ю у червні 2020 року скандальновідома співачка Лоліта Мілявська відповіла на питання телеведучої Наталії Влащенко про ставлення до України і Росії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на YouTube-канал Наталії Влащенко.
Ведуча поставила Лоліті питання про те, чи сумує співачка за Україною. "Сумую. По Львову дуже сумую. По Києву сумую", - сказала артистка. Також Лоліта висловила думку про Москву, порівнявши її з Нью-Йорком і Токіо, при цьому назвавши російську столицю мегаполісом. "У мегаполісі (Москві - ред.) нікому ні до кого немає діла. Хочеш жити, тобі тут ніхто не зобов'язаний відкрити долоньки і сказати: "Ми тебе приймаємо". Тут всі місця завжди зайняті, в будь-який час", - додала Лоліта.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...