З архіву ПУ. Популярні препарати викликають рак! - Медики вказали на небезпеку

Медики категорично рекомендують не приймати деякі популярні препарати, адже вони провокують невиліковні хвороби. Це стосується жінок, які захищаються від небажаної вагітності за допомогою гормональних таблеток.

Останні дослідження довели, що використання гормональних контрацептивів пов'язано з 20% збільшенням ризику раку молочної залози. Ризик збільшується з більш тривалим використанням препаратів, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

«На жаль, жоден тип гормональних контрацептивів не позбавлений ризику», - сказала провідний автор дослідження Ліна Морч з Копенгагенської університетської лікарні.
Відзначимо, раніше в.о. міністра охорони Уляна Супрун вже звертала увагу на те, що гормональні контрацептиви слід особливо ретельно і акуратно приймати жінкам, які курять. «Якщо жінка курить, то вживання гормональної контрацепції обмежена або зовсім заборонена. Це пов'язано з високим ризиком спонтанних тромбів», - сказала вона.
Додамо, тайванські дослідники довели, що популярні знеболюючі препарати можуть призвести до інсульту або серцевого нападу. Результати наукової роботи були опубліковані в British Journal of Clinical Pharmacology.
Вчені вивчили п'ять поширених препаратів - ібупрофен, диклофенак, целекоксиб, мефенамінова кислота і напроксен.

У своєму дослідженні вчені спиралися на дані 56000 дорослих людей з підвищеним тиском. З'ясувалося, що у одного з 330 осіб, які вживали ібупрофен, траплявся серцевий напад або інсульт за чотири тижні. У свою чергу, целекоксиб виявився ще небезпечнішим і привів до такого ж результату одного з 105 осіб. Серцевий напад або інсульт стався у однієї людини з 245 і у однієї з 214, які вживали диклофенак і напроксен відповідно. Найбільш «безпечною» виявилася мефенамінова кислота - інсульт або серцевий напад стався у одного з 394 чоловік.

Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...