З архіву ПУ. Послання з минулого: Археологи знайшли в "колисці цивілізації" камінь із загадковим написом (фото)

У Туреччині археологи виявили древній камінь із загадковим написом, який, імовірно, був встановлений у театрі. Про це у травні 2020 року повідомляє Daily Sabah, передають Патріоти України.

Йдеться про місто, яке називають "колискою цивілізацій" - Патара, він був столицею стародавнього Лікійского союзу.

Археологи провели розкопки на руїнах стародавнього театру і знайшли досить великий камінь, який століттями перебував під землею. На ньому був виявлений загадковий напис, який фахівці ще не розшифрували.

Повідомляється лише те, що напис був присвячений важливому і впливовому громадянину, який користувався в Патарі великим авторитетом.

"Це значущий напис, який нас дуже порадував, - говорить керівник розкопок професор Хавва Ішкан Ішик з Університету Акденіз. - Напис переданий експертам з Лабораторії реставрації Анталії, які вже приступили до його вивчення. Ім'я громадянина, який згадується, і зміст тексту будуть розкриті найближчим часом".

З архіву ПУ. "Тепер їм можна все?": "Дизель шоу" звинуватило "Квартал 95" у крадіжці свого сценічного номеру. Розгорається величезний скандал (відео)

понеділок, 14 червень 2021, 22:00

"Напевно миші, які з'їли зерно в Держрезерві, влаштувалися авторами до колег з "Кварталу", - з гіркотою зазначають "дізеля". Любителі гумору у мережі поділились на два табори. Українська гумористична студія "Дизель шоу" у червні 2020 року звинуватила "...

"Запрошуємо тебе з чоловіком на позицію, де ми "прохолоджуємося": Бійці ЗСУ звернулися до блогерки із Чугуєва, яка обізвала їх "нахлібниками"

понеділок, 14 червень 2021, 21:58

Військові Збройних сил України з лінії фронту звернулися до мешканки міста Чугуїв, що на Харківщині, Яни Ковальової, яка називала воїнів "тварями", повідомляють Патріоти України. "Ненавижу этих тварей... Он там пролежал в тенечке, та какой ты нах*р гер...