З архіву ПУ. "Правду, як повію, всі хочуть, але не люблять": Олег Винник розповів, чому мовчить про особисте життя (відео)

Український співак Олег Винник розповів, чому приховує своє особисте життя від шанувальників, передають Патріоти України 24 липня 2020 року.

За його словами, багато фанатів не бажають чути правду, а після її оприлюднення вони можуть змінити свою думку про артиста. Про це йшла мова під час бесіди Винника з ведучим "Люкс ФМ" Славою Дьоміним Олег Винник уточнив, що не не хоче засмучувати своїх фанаток інтимними деталями з власного життя.

"Я розмовляв нещодавно з однією людиною на тему особистого життя. І вона мені сказала таку річ про свого кумира. Ця дівчина його любила, вірила, насолоджувалася творчістю. В одному з інтерв'ю він сказав щось таке, чого вона не хотіла чути і він перед нею став вже зовсім не тим. Він зламав її почуття до нього", – поділився своїми думками Винник.

Також співак зазначив, що кожна людина хоче чути власну правду. Таким чином, Олег натякнув, чому не розповідає ЗМІ про своє особисте життя. "Правда вона, як повія, все її хочуть, але ніхто не любить", – підкреслив улюбленець українок.

Винник також розповів, що в 14 років зробив татуювання на честь коханої дівчини, а після – звів. Співак ні про що не шкодує. "Я не шкодую. Це ж перші гормони, 14 років. Я думав, що це любов до труни", – зізнався артист.

Україна робить усе, щоб не збільшувати темпи мобілізації, але всім чоловікам варто готуватися, - заступник міністра оборони Павлюк

п’ятниця, 29 вересень 2023, 7:42

Війна продовжується, і відповідно в нашій країні триває мобілізація. Наразі Україна робить усе, щоб не збільшувати її темпи, однак усім чоловікам варто готуватися захищати державу. Про це заявив заступник міністра оборони Олександр Павлюк у коментарі к...

"Правда на вашому боці": Режисер горору "Пила" розповів, що б зробив з окупантами головний герой фільму

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:58

28 вересня в український прокат виходить 10 частина горору "Пила". Режисер фільму Кевін Гротерт прокоментував війну в Україні та підтримав українців, передають Патріоти України. Фільм виходить після дворічної перерви. Оскільки дев’ята частина франшизи ...