З архіву ПУ. Прямо в лісопосадці: Під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото, відео)

Якщо вірити написам на картонних бирках, які приклеєні до пакетів, цінний вантаж - власність Національного банку України.

Під Дніпром, в лісосмузі на Криворізькій трасі, знайшли мішки з мільйонами гривень. Знахідка була зроблена 7 липня 2018 року. Якщо вірити написам на картонних бирках, які приклеєні до пакетів, цінний вантаж - власність Національного банку України, передають Патріоти України.

За попередніми оцінками, загальна сума вмісту в мішках - десятки, а то і сотні мільйонів гривень. Єдиний нюанс - всі купюри ретельно порізані апаратом для подрібнення паперу.

На прикріплених до мішків бирках видно печатки Національного банку України і вказаний номінал купюр в тому чи іншому пакеті - 20, 50, 100 і 200 гривень. Там же зазначена і їх приблизна кількість. Найімовірніше гроші були утилізовані і з якихось причин вивезені в посадку.

Обставини події з'ясовують слідчі поліції. Офіційних коментарів правоохоронців поки немає.

Джерело: Інформатор

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...

МОК змінив Олімпійську хартію - Росію повертають у міжнародний спорт

середа, 24 червень 2026, 20:31

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...