
Під Дніпром, в лісосмузі на Криворізькій трасі, знайшли мішки з мільйонами гривень. Знахідка була зроблена 7 липня 2018 року. Якщо вірити написам на картонних бирках, які приклеєні до пакетів, цінний вантаж - власність Національного банку України, передають Патріоти України.
На прикріплених до мішків бирках видно печатки Національного банку України і вказаний номінал купюр в тому чи іншому пакеті - 20, 50, 100 і 200 гривень. Там же зазначена і їх приблизна кількість. Найімовірніше гроші були утилізовані і з якихось причин вивезені в посадку.
Обставини події з'ясовують слідчі поліції. Офіційних коментарів правоохоронців поки немає.



Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...