З архіву ПУ. Продовження роду: 45-річна жінка народила двійню від свого сина-гея (фотофакт)

24-річний Марсело дас Невес, незважаючи на свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, мріяв завести дітей. І мати вирішила допомогти йому в цьому.

У бразильському місті Сан-Паулу 45-річна вчителька Вальдіра дас Невес народила двійню. Батьком з'явившихся на світ хлопчика і дівчинки став рідний син Вальдіри, який є геєм, передають Патріоти України 9 вересня 2019 року з посиланням на The Sun.

24-річний Марсело дас Невес, незважаючи на свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, мріяв завести дітей. І Вальдіра, яка сама хотіла ще раз випробувати радості материнства, вирішила допомогти йому в цьому. Вальдіра і Марсело розробили спільний план і звернулися в клініку, де пройшли процедуру ЕКО. Для запліднення використовувалася сперма Марсело і донорська яйцеклітина більш молодої, ніж Вальдіра, жінки.

Після трьох невдалих спроб один з ембріонів був підсаджений в матку сеньйори дас Невес, яка благополучно виносила і народила двійнят. Вони отримали імена Ной і Марія Флор. У хлопчика було виявлено проблеми з диханням. Зараз він знаходиться в педіатричному відділенні лікарні, проте його життю нічого не загрожує.

«Близько чотирьох років тому моя мати завагітніла від батька, проте моя сестричка народилася на терміні в сім місяців і через тиждень померла», - розповів Марсело. Таким чином жінка отримала можливість завести відразу і дітей, і онуків. Вони з Марсело будуть ростити їх разом.


"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...

Водіям на замітку: 10 найшвидших автомобілів з мінімальною витратою палива

субота, 24 жовтень 2020, 17:25

Між традиційними паливними автомобілями та електромобілями "затесалися" гібриди, що підзаряджаютья. Це досить цікаві машини, оскільки вони єдині, хто поєднує в собі низьке споживання палива і спортивні характеристики, передають Патріоти України. Особли...