
У мережі показали нові фотографії екологічної катастрофи на озері Світязь, яке є найглибшим в Україні. Знімки розмістив користувач мережі Олександр Геч у Facebook, передають Патріоти України у квітні 2020 року.
Фотографії було зроблено 25 квітня 2020 року. На них видно, що озеро сильно обміліло. "Ось таке тепер озеро Світязь, мінімум 500 метрів від альтанок, треба йти до води", - написав Геч.
Нагадаємо, що катастрофа з озером почалася ще минулого року. Місцеві жителі почали бити на сполох. На сайті президента навіть з'явилася петиція для порятунку водойми. Однак поки ситуація залишається незмінною - озеро продовжує зникати.
Світязь - найглибше озеро в Україні. Розташоване в межах Шацького району Волинської області. Відноситься до групи Шацьких озер, в межиріччі Прип'яті і Західного Бугу, поблизу селища Шацьк, на території Шацького національного природного парку (Волинське Полісся).


На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...
Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...