З архіву ПУ. "Проросійська к*рва і бл*дь "великого народу": MARUV шокувала виступом у метро Москви (фото)

Українська співачка заспівала на станції метро "Курська" в Москві. Вона зазначила, що для неї це був "захоплюючий досвід".

MARUV висловила подяку за організацію виступу російському журналу Glamour. Фото розмістила на своїй сторінці в Instagram 20 вересня 2010 року, передають Патріоти України.

"Сьогодні я співала в метро. Це був такий захоплюючий досвід для мене. Мені дуже сподобалося", – написала співачка.

"Навіщо в Росію їздите?", "Все в Москві... А чому не в Києві чи Харкові?", "Я спочатку подумав, що це Любов Успенська", "Ні совісті, ні честі, співати для мос** лів. Це ганьба, ще б стриптиз показала", - пишуть в мережі.


Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...

Рот почав набрякати: В Україні дитина "спробувала" на смак популярну іграшку і отримала страшні опіки (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:29

На Закарпатті хлопчик отримав хімічні опіки ротової порожнини, розкусивши іграшку. Жителька Виноградова Анюта Яркина розповіла у мережі Фейсбук про інцидент, який стався з її сином, передають Патріоти України. "Пост застереження!!! Цікава бюджетна ігра...