З архіву ПУ. Проста причина: Бутусов розповів, чому командир полку "Азов" не віддав військове вітання Зеленському

Під час отримання ордена Денис Прокопенко діяв в рамках стройового статуту і ніяких демонстративних дій проти президента не планував.

Денис Прокопенко. Фото: скріншот з відео.

Під час нагородження українських військовослужбовців з нагоди Дня незалежності України командир полку НГУ “Азов” Денис Прокопенко не віддав військове вітання президенту Володимиру Зеленському. Журналіст Юрій Бутусов пояснив причину такого вчинку військовослужбовця, передають Патріоти України 1 вересня 2019 року.

За словами Бутусова, він зв’язався з командуванням “Азова”, де йому пояснили, що під час отримання ордена Денис Прокопенко діяв в рамках стройового статуту і ніяких демонстративних дій проти Зеленського не планував.

“Стройовий статут зобов’язує віддавати честь іншому військовослужбовцю, але не цивільним особам. Тому військовослужбовці “Азова” не віддавали честь президенту Петру Порошенку під час його візиту на позиції “Азова” на фронті, і немає законних підстав віддавати честь й іншим цивільним керівникам”, – наводить слова командування журналіст.

Разом з тим в “Азові” незадоволені тим, що військовослужбовців намагаються вмішати в інформаційні війни.

Чи підуть діти в Україні 1 вересня до школи - очна форма навчання опинилася під загрозою

субота, 2 липень 2022, 17:19

З 1 вересня очну форму навчання у школах можуть відновити лише у тих регіонах України, де дозволятиме ситуація із безпекою. При цьому заклади освіти мають бути обладнані укриттями, які відповідають рекомендаціям рятувальників, передають Патріоти Україн...

За те, що гроші не позичила: На Одещині хлопець помстився сусідці, розпилявши пилкою 5 цуценят

субота, 2 липень 2022, 16:59

На Одещині 19-річний хлопець вбив собаку і п’ять цуценят, аби помститися сусідці, яка не позичила йому гроші. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. В п’ятницю, 1 липня, до поліції звернулася мешканка Тарутинської грома...