З архіву ПУ. Проста причина: Бутусов розповів, чому командир полку "Азов" не віддав військове вітання Зеленському

Під час отримання ордена Денис Прокопенко діяв в рамках стройового статуту і ніяких демонстративних дій проти президента не планував.

Денис Прокопенко. Фото: скріншот з відео.

Під час нагородження українських військовослужбовців з нагоди Дня незалежності України командир полку НГУ “Азов” Денис Прокопенко не віддав військове вітання президенту Володимиру Зеленському. Журналіст Юрій Бутусов пояснив причину такого вчинку військовослужбовця, передають Патріоти України 1 вересня 2019 року.

За словами Бутусова, він зв’язався з командуванням “Азова”, де йому пояснили, що під час отримання ордена Денис Прокопенко діяв в рамках стройового статуту і ніяких демонстративних дій проти Зеленського не планував.

“Стройовий статут зобов’язує віддавати честь іншому військовослужбовцю, але не цивільним особам. Тому військовослужбовці “Азова” не віддавали честь президенту Петру Порошенку під час його візиту на позиції “Азова” на фронті, і немає законних підстав віддавати честь й іншим цивільним керівникам”, – наводить слова командування журналіст.

Разом з тим в “Азові” незадоволені тим, що військовослужбовців намагаються вмішати в інформаційні війни.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...