З архіву ПУ. "Просто Тая вже не тая...": Подруга Януковича після чергової пластики перестала бути схожою на саму себе (фотофакт)

Співачка пенсійного віку в погоні за удаваною молодістю кромсає обличчя у пластичних хірургів та заливається ботоксом

Таїсія Повалій

Такий висновок зробили шанувальники Повалій у лютому 2020 року, дивлячись на її нове фото в соціальній мережі Інстаграм, передають Патріоти України.

Зірка опублікувала селфі, яке зробила вдома. На задньому фоні безліч фотографій Таїсії з чоловіком Ігорем Ліхутою. Публікацію співачка підписала так: "Девочка дома))) Накрасилась, слушаю альбом))".

Підписники Повалій помітили, що артистка сильно змінилася зовні. Вони впевнені, Таїсія лягла під ніж пластичного хірурга в гонитві за молодістю:

"Ну совсем уже не узнать! Таисия, остановитесь! Столько пластических операций, это жуть", - коментує фото підписниця.

"ТАЯ, ЗАРАНЕЕ ПРОШУ ПРОЩЕНИЯ, но, остановитесь!!! Перестаньте издеваться над собой. Вы теряете индивидуальность. Вы уже на одной линии с Ириной Билык, Сергеем Зверевым. Остановитесь!!! ВЗРОСЛЕЙТЕ ЕСТЕСТВЕННО!" - додала інша.

"Девочка? Извините, где и в каком месте? От Таисии уже ничего не осталось, другой человек", - коментує фото користувач мережі.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...