З архіву ПУ. "Приходять не заради нас": Професор Оксфордського університету зробив скандальну заяву про інопланетян

Професор Янг-хе Чі з відомого Оксфордського університету заявив про те, що інопланетяни вже давно перебувають на Землі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mirror.

Так, свою теорію про "зелених чоловічків" професор виклав у нещодавно опублікованій книзі "Відвідування інопланетян і кінець людства". «Вони приходять не заради нас, а заради себе, власного виживання. Але їх виживання, насправді, це і наше виживання - виживання всієї біосфери», - вважає він.

За словами вченого, інопланетяни хочуть створити разом із землянами новий гібридний вид, який буде здатний виживати при змінах клімату. На його думку, вони покажуть себе, коли світ зіткнеться з серйозними кризами, такими, як ядерна війна. Він підкреслив, що для іншопланетян наші глобальні конфлікти - це питання їх виживання.

Професор Янг-хе Чі стверджує, що інопланетяни нібито живуть у своїй власній біосистемі, яку ми не бачимо. У своїй книзі він описав чотири різних типи інопланетян - маленьких, високих і сміливих, лускатих зі зміїними очима і схожих на комах. Він також розповів, що схожі на комах істоти можуть бути лідерами і давати вказівки іншим типам. У квітні він звернувся до Оксфордського союзу з пропозицією обговорити цю тему, але йому було відмовлено.

Нагадаємо, контакти пілотів Збройних сил США з невідомими об'єктами в небі знову змушують Департамент оборони країни діяти.

Власне, у Військово-морських силах підтвердили, що військові розробляють інструкцію, яка визначить формальний процес для пілотів і військового персоналу для повідомлення про спостереження НЛО.

Таємниці найсильнішої людини планети: "Мій стандартний сніданок - омлет з десяти яєць", - Олексій Новіков

середа, 2 грудень 2020, 8:30

У 2004 році легендарний український богатир Василь Вірастюк став першим українцем, який завоював титул найсильнішої людини планети (The World's Strongest Man). 16 років потому цей титул знову дістався українцю. "Алексей победил соперников, которые веся...

В ОАЕ за рекордно короткий час видовищно знесли хмарочос (відео)

середа, 2 грудень 2020, 8:10

Від 165-метрової будівлі позбулися за 10 секунд. В Абу-Дабі перетворили знесення хмарочоса Mina Plaza Towers в надзвичайно видовищну подію. Ретельно прорахованим і контрольованим вибухом всі чотири вежі недобудованого 144-поверхового комплексу були дем...