З архіву ПУ. "Приходять не заради нас": Професор Оксфордського університету зробив скандальну заяву про інопланетян

Професор Янг-хе Чі з відомого Оксфордського університету заявив про те, що інопланетяни вже давно перебувають на Землі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mirror.

Так, свою теорію про "зелених чоловічків" професор виклав у нещодавно опублікованій книзі "Відвідування інопланетян і кінець людства". «Вони приходять не заради нас, а заради себе, власного виживання. Але їх виживання, насправді, це і наше виживання - виживання всієї біосфери», - вважає він.

За словами вченого, інопланетяни хочуть створити разом із землянами новий гібридний вид, який буде здатний виживати при змінах клімату. На його думку, вони покажуть себе, коли світ зіткнеться з серйозними кризами, такими, як ядерна війна. Він підкреслив, що для іншопланетян наші глобальні конфлікти - це питання їх виживання.

Професор Янг-хе Чі стверджує, що інопланетяни нібито живуть у своїй власній біосистемі, яку ми не бачимо. У своїй книзі він описав чотири різних типи інопланетян - маленьких, високих і сміливих, лускатих зі зміїними очима і схожих на комах. Він також розповів, що схожі на комах істоти можуть бути лідерами і давати вказівки іншим типам. У квітні він звернувся до Оксфордського союзу з пропозицією обговорити цю тему, але йому було відмовлено.

Нагадаємо, контакти пілотів Збройних сил США з невідомими об'єктами в небі знову змушують Департамент оборони країни діяти.

Власне, у Військово-морських силах підтвердили, що військові розробляють інструкцію, яка визначить формальний процес для пілотів і військового персоналу для повідомлення про спостереження НЛО.

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...

Відкриття змусить переписати підручники: Науковці виявили... "п'ятий шар" Землі

четвер, 4 березень 2021, 23:53

Як відомо, в даний час в підручниках по геології стверджують, що Земля має чотири шари: кору, мантію, зовнішнє ядро і внутрішнє ядро. Геологи Австралійського національного університету, вивчаючи дані Міжнародного сейсмологічного центру про хвилях, які ...