З архіву ПУ. "Репарації - тільки початок": Терорист Гіркін заговорив про вихід Росії з Криму і Донбасу (відео)

Ігор Гіркін

Україна має великі шанси не тільки змусити Росію виплатити репарації за окупацію Криму і Донбасу, а й змусити її піти з цих територій. Про це заявив один із перших ексватажків "ДНР", терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) в ефірі пропагандистського каналу "РОЙ-ТВ", передають Патріоти України 4 листопада 2019 року.

Він висловив упевненість в тому, що якщо Росія після повернення Україною контролю над кордоном на сході відмовиться від репарацій, то президент Володимир Зеленський зможе загнати її в глухий кут. На думку Гіркіна, глава української держави відмовиться від дотримання будь-яких зобов'язань, включаючи надання особливого статусу Донбасу. Більше того, він порушить питання про деокупацію Криму.

"Репарації – це тільки початок. Потім будуть територіальні претензії, компенсації та данина за 12 років. І потім – компенсації мільярдні за багатовікове гноблення українського народу. Це тільки початок. Платити і каятися варто тільки почати – і все", – озвучив песимістичний прогноз для Росії терорист.

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...

Головний біль для власників без відповідної інженерії? У Раді планують штрафувати за кондиціонери

понеділок, 25 січень 2021, 19:57

Законодавці не пояснюють, що робити, якщо в багатоповерхівці не передбачено централізований відвід конденсату на фасаді будинку. Українців хочуть штрафувати за неправильно встановлені кондиціонери, з яких на вулицю стікає конденсат. Відповідний законоп...