З архіву ПУ. Рятує від раку! Вчені приголомшили несподіваним відкриттям

Вчені з’ясували, що сода може підвищити ефективність хіміотерапії.

Ілюстрація: budetezdorovy.ru

Американські вчені з Інституту Людвіга по дослідженню раку прийшли до висновку, що сода може підвищити ефективність хіміотерапії, повідомляють Патріоти України.

Дослідники стверджують, що розбавлена в воді сода зменшує кислотність ракових клітин в глибині пухлини. "Клітини не хочуть виробляти білки або інші біомолекули в стані стресу. Вони хочуть уповільнити хід подій і прокинутися лише тоді, коли все повернеться в норму. Ідея неймовірно проста. Це не якісь там ліки за сто тисяч доларів, це звичайна сода", - розповів автор дослідження Чі Ван Дан.

Під час експериментів на мишах вчені з’ясували, що при підвищенні кислотності ракові клітини стають активнішими і пухлина краще піддається хіміотерапії.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...

Перевищувати небезпечно! Скільки морозива можна їсти на день

середа, 23 червень 2021, 11:23

У спеку хочеться освіжитися та охолодитися за допомогою морозива. Однак ці ласощі мають свої обмеження і допустиму безпечну дозу. Скільки можна з'їсти морозива за один тиждень, розповіла дієтолог Антоніна Стародубова. Про це пише видання Newsyou, перед...