
"30 листопада 1700 р. царське військо Петра І, що налічувало від 34 до 40 тис. вояків при 195 гарматах, атакувала 9-тисячна шведська армія Карла ХІІ, яка мала 37 гармат. До армії Карла можна долучити залогу Нарви - це ще 1 900 бійців", - нагадує Юрій Гарматний, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Втрати. Шведи: 677 убитих (31 офіцер), 1247 поранених (66 офіцерів). Москвини: 8 тисяч загиблих (кількість офіцерів не відома), поранених ніхто не рахував. Крім того потрапили в полон 700 московитів (10 генералів, 56 офіцерів). Трофеї: московство втратило усі 195 гармат, 210 прапорів, 20 штандартів".
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...