З архіву ПУ. Російський філософ самоізолювався в лісі і загинув наглою смертю, повторивши долю Сократа

У Ленінградській області (РФ) чоловік, що називав себе мандрівником і "філософом добровільної простоти", самоізолювався в лісі і помер від отруєння. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", зазначають Патріоти України. Мандрівник Олександр Норка отруївся рослиною, від соку якої помер Сократ.

Відправившись в ліс близько двох тижнів тому, Норка став жити в наметі, додаючи в свій раціон харчування знайдений підніжний корм. 5 квітня 2020 року він надіслав дружині фотографії коренів білої водяної лілії і розповів, що збирається зварити їх на вечерю.

"Наступного дня Олександр помер. Виявилося, що це був віх звичайний, приємний на смак і запах, але він вбиває коня. Соком цієї рослини отруївся Сократ", - наголошується в повідомленні.


"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...