У Ленінградській області (РФ) чоловік, що називав себе мандрівником і "філософом добровільної простоти", самоізолювався в лісі і помер від отруєння. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", зазначають Патріоти України. Мандрівник Олександр Норка отруївся рослиною, від соку якої помер Сократ.
Відправившись в ліс близько двох тижнів тому, Норка став жити в наметі, додаючи в свій раціон харчування знайдений підніжний корм. 5 квітня 2020 року він надіслав дружині фотографії коренів білої водяної лілії і розповів, що збирається зварити їх на вечерю.
"Наступного дня Олександр помер. Виявилося, що це був віх звичайний, приємний на смак і запах, але він вбиває коня. Соком цієї рослини отруївся Сократ", - наголошується в повідомленні.



У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...