З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020 року в онлайн-архіві MedRxiv, передають Патріоти України.

Найвищі показники смертності, як не дивно, в країнах з високим рівнем доходів населення. Автори статті під назвою "Диференціальна смертність від COVID-19 і використання вакцин БЦЖ в країнах" прийшли до висновку, що середній рівень смертності значно варіюється в залежності від економічної класифікації країни.

Показники смертності COVID-19 на мільйон осіб для країн з низьким, середнім і високим доходом склали 0,4, 0,65 і 5,5 відповідно. Дослідники назвали той факт, що більш багаті країни мають більш високий рівень смертності, нелогічним.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...