З архіву ПУ. "Санітарка Олександра Сірко": Київський блогер потролив організаторів "Безсмертного полку" порноактрисою-"ветеранкою" (фото)

Денис Антіпов прийшов на акцію із плакатом російської порнозірки.

Столичний блогер потролив "Безсмертний полк". Фото: Фейсбук.

Столичний блогер Денис Антіпов прийшов на акцію «Безсмертний полк» 9 травня 2019 року із плакатом, стилізованим під фотографію 60-річної давнини, на якому зображена російська порнозірка Саша Грей. Підпис під фото – «Олександра Сірко – вчителька, санітарка, героїня кінохроніки». Відповідне фото розмістив у себе на сторінці у Facebook нардеп Борислав Береза, передають Патріоти України.

«Це вдалий тролінг кремлівської технології від справжнього ветерана війни за Незалежність України проти російської орди Denys Antipov (Дениса Антіпова). І сумно від того, що люди погоджуються бути пішками в іграх Кремля і реалізовувати «безсмертні полки», які задумані, як технологія ворожнечі, а не як зразок пам'яті до заслуг ветеранів Другої Світової", - написав нардеп.

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...