
У мережі з'явилося фото зі свята 1 Вересня 2019 року в одній зі шкіл терористичної "ДНР". На ньому видно, що навчальний заклад став практично безлюдним. Спроби вчителів та окупаційних пропагандистів представити це як свято - жалюгідні. Дуже шкода цих дітлахів, заручників "руского міра", з сумом зазначають Патріоти України
Знімок опублікував сепаратистський Telegram-канал Inside Donetsk. Пропагандисти зазначили, що в тимчасово окупованій Саханці Новоазовського району першокласники з'явилися вперше за чотири роки. Їх усього п'ятеро.
Загалом у школі селища, підконтрольного бойовикам, навчатимуться 29 дітей. Всі вони помістилися на опублікованому фото. Рупори окупантів також зізналися, що 11 шкіл на території ОРДЛО не змогли відкрити свої двері 1 вересня через руйнування, отримані під час обстрілів.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...