
У мережі з'явилося фото зі свята 1 Вересня 2019 року в одній зі шкіл терористичної "ДНР". На ньому видно, що навчальний заклад став практично безлюдним. Спроби вчителів та окупаційних пропагандистів представити це як свято - жалюгідні. Дуже шкода цих дітлахів, заручників "руского міра", з сумом зазначають Патріоти України
Знімок опублікував сепаратистський Telegram-канал Inside Donetsk. Пропагандисти зазначили, що в тимчасово окупованій Саханці Новоазовського району першокласники з'явилися вперше за чотири роки. Їх усього п'ятеро.
Загалом у школі селища, підконтрольного бойовикам, навчатимуться 29 дітей. Всі вони помістилися на опублікованому фото. Рупори окупантів також зізналися, що 11 шкіл на території ОРДЛО не змогли відкрити свої двері 1 вересня через руйнування, отримані під час обстрілів.
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...