
У мережі з'явилося фото зі свята 1 Вересня 2019 року в одній зі шкіл терористичної "ДНР". На ньому видно, що навчальний заклад став практично безлюдним. Спроби вчителів та окупаційних пропагандистів представити це як свято - жалюгідні. Дуже шкода цих дітлахів, заручників "руского міра", з сумом зазначають Патріоти України
Знімок опублікував сепаратистський Telegram-канал Inside Donetsk. Пропагандисти зазначили, що в тимчасово окупованій Саханці Новоазовського району першокласники з'явилися вперше за чотири роки. Їх усього п'ятеро.
Загалом у школі селища, підконтрольного бойовикам, навчатимуться 29 дітей. Всі вони помістилися на опублікованому фото. Рупори окупантів також зізналися, що 11 шкіл на території ОРДЛО не змогли відкрити свої двері 1 вересня через руйнування, отримані під час обстрілів.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...