З архіву ПУ. Що зазвичай сниться перед смертю: Вчені приголомшили відкриттям

Більше десяти років працівники американського центру паліативної допомоги та догляду в хоспісах у Буффало вивчали сни пацієнтів перед їх відходом у інший світ. Результати виявилися досить цікавими, передають Патріоти України.

Так, люди незадовго до смерті переважно бачать яскраві сновидіння дивного змісту - тунелі з інтенсивним світлом в іншому кінці, давно померлих людей.

У дослідженні взяли участь 10 тис. осіб. У 88% сни повторювалися, один був яскравіше іншого. У 72% сновидінь були присутні родичі, до яких вмираючий відчував симпатію. 59% у снах готували валізи або купували квитки в якусь важливу поїздку.

Тільки 29% бачили також живих близьких, приблизно стільки ж (28%) спостерігали картини з минулого. Вмираючим дітям у снах приходили тварини, яких вони любили.

Яскраві сни починалися приблизно за 10-11 днів до смерті і тривали весь час. У кінці їх частота і емоційне забарвлення лише посилювалися.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...