З архіву ПУ. Щось пішло не так: Бодібілдер родом з України одружився із секс-лялькою (фото, відео)

Бодібілдер родом з Рубіжного Луганської області, який зараз живе в Казахстані, Юрій Толочко зіграв весілля зі своєю обраницею - секс-лялькою на ім'я Марго, передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram спортсмен опублікував відео та фотографії з урочистої церемонії. Для її організації він найняв спеціальне агентство, замовив торт, кільця і запросив чимало друзів.


"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...