З архіву ПУ. "Шкода людей, які тут живуть": Відома російська чемпіонка не може отямитись після поїздки до окупованого Криму

Фігуристка зізналася, що довго не хотіла писати поганий пост про Крим, проте поїздка на півострів її "добила остаточно".

Чотири з половиною години знадобилося на подолання 100-кілометрової дороги від Ялти до Нового Світу, уздовж якої розташовувалися населені пункти, які вразили моторошною бідністю. Крім того, немає ніякої інфраструктури ні для місцевих жителів, ні для туристів в анексованому Криму. Таким побачила Крим влітку 2020 року відома російська фігуристка, чемпіонка Європи в парному катанні Олександра Бойкова. Вона написала в Instagram, що спочатку не хотіла писати негативний відгук про свою поїздку до Криму, але подорож з Ялти до Нового Світу, коли стокілометрову відстань довелося долати 4,5 години, стало останньою краплею, що переповнила чашу терпіння, передають Патріоти України.

Бойкова також написала, що її вразила жахлива бідність містечок, через які довелося проїхати під час цієї поїздки. "Чесно кажучи, стає шкода тих людей, які в них живуть", - написала фігуристка.

Написала вона і про те, що на окупованому півострові "немає ніякої інфраструктури і місцевим жителям, а тим більше туристам, там просто нема чим зайнятися". "Ось ти живеш на березі моря, і, здається, що краще нічого і не уявити. Але та розруха і бідність, що панують в цих краях, просто відштовхує і викликає жаль. Немає ніякої інфраструктури, і місцевим жителям, а тим більше туристам, там просто нічим зайнятися", - пише спортсменка.

Фігуристка закликала російську і окупаційну "влади" Криму "навести порядок".

Але головне залишилося, так би мовити "за кадром". Те, що бачила і про що написала російська фігуристка, - наслідок політики Росії і окупаційної "влади", адже в 2014 році Росія обіцяла зробити з Криму "рай на землі", але насправді маємо занепад і розруху. І навіть все більше кримчан зараз визнають, що до окупації півострів жив значно краще.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...