З архіву ПУ. Шокуючий експеримент: Вчені схрестили людину і курку

За допомогою експерименту вчені зрозуміли, як розвивається мозок, печінка і легені. Отриманий у ході експерименту досвід можна буде застосувати при створенні вакцин від різних хвороб людини.

Ілюстрація: kurinyjdom.ru

Вчені пересадили клітини людини в ембріон курки, через що у птаха сформувався хребет і нервова система. Експеримент проводили для того, щоб показати, що людина також володіє "будівельними" клітинами в організмі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Группа исследователей из Нью-Йоркского университета Рокфеллера в США сообщили, что эксперимент прошел успешно, как и ожидалось. В скором времени, после пересадок клеток ДНК, у цыпленка появился позвоночник и другие значительные преобразования.

Создатель проекта, Али Биванлу, рассказал, что эмбрион выжил, однако не прожил достаточно времени, чтобы оценить результат в полной мере. Али подчеркивает, что скрещивание ДНК можно проводить как над курицами, так и над другими птицами, а также амфибиями и рыбами".

Українці кращі: Боярський дорікнув російській збірній після виходу України у плей-офф Євро-2020

четвер, 24 червень 2021, 14:15

Російський виконавець й затятий фанат "Зеніта" Михайло Боярський оцінив перспективи Збірної України на Євро-2020. Про це пише Sport Express, передають Патріоти України. Він констатував, що українці зіграли на європейському полі краще за росіян. Боярськ...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...