Трагедія сталася в місті Норильськ. Багатоповерхівка впала поблизу майданчика, де в цей час гралися діти. На кадрах видно, що будівля буквально склалася за лічені секунди, а в повітря піднялися клуби диму. Діти, які грали на гірці, з криками розбігалися, щоб не потрапити під уламки і пил, які розліталися в сторони.
В результаті обвалення ніхто не постраждав. Найближчим часом робочі приступлять до розбору завалів на місці колишнього будинку. Зазначають, що ця будівля - колишній гуртожиток, який готували під знесення. На момент обвалення в багатоповерхівці нікого не було, а сама територія була огороджена парканом.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...