З архіву ПУ. США оприлюднили свою версію походження коронавірусу

Що б китайці не казали, а підозрювати будуть все одно саме них.

Найбільш ймовірною версією походження коронавірусу залишається витік з лабораторії у китайському місті Ухань. Таку думку висловив заступник радника президента США Дональда Трампа з національної безпеки Метью Поттінгер, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

«Зʼявляється все більше свідчень того, що лабораторія є найбільш вірогідним джерелом витоку вірусу», – заявив чиновник під час Zoom-конференції, в якій взяли участь парламентарії з різних країн. Як зазначив Поттінгер, вірус міг «вислизнути» з лабораторії в результаті аварії. При цьому він не навів жодних доказів на підтвердження цієї версії.

Перед цим глава МЗС Китаю Ван І представив версію Пекіну щодо походження коронавірусу. За його словами, згідно з більшістю досліджень, пандемія нової інфекції була викликана окремими спалахами в різних місцях по всьому світу.

Раніше Китай підозрювали в засекречуванні даних досліджень про походження коронавірусу. Журналісти з Associated Press запевняють, що перед публікацією дослідження про Covid-19 перевіряє спеціальна комісія при китайському уряді. За даними агентства, Пекін виділяє гранти на сотні тисяч доларів вченим, які вивчають походження коронавірусу.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...