З архіву ПУ. Стало відомо, яким способом найлегше заразитися коронавірусом

Сплески захворювань COVID-19 в Україні в цілому і в столиці зокрема відбуваються, серед іншого, через недотримання правил особистої гігієни і карантину.

У більшості випадків передача коронавіруса відбувається через руки. Саме тому українцям необхідно дотримуватися елементарних правил гігієни, передають Патріоти України.

Про це заявила директор Департаменту охорони здоров'я КМДА Валентина Гінзбург в інтерв'ю "Укрінформ" .Чиновник повідомила, що сплески захворювань COVID-19 в Україні в цілому і в столиці зокрема відбуваються, серед іншого, через недотримання правил карантину.
"Ми не можемо нескінченно тримати людей в будинках, це не вихід. З іншого боку, люди повинні дотримуватися всіх карантинних вимог ... До речі, COVID-19 спровокував розмови про те, про що ніхто раніше не говорив: майже 90% захворювань передається через руки ", - зазначила Гінзбург.

За її словами, медична галузь вживає всіх необхідних заходів, щоб кількість нових хворих зменшувалася, але "щось повинні зробити самі громадяни".

Майже 90% випадків зараження відбувається через руки

"Тому що, якщо, наприклад, ви взялися за десять ручок різних установ і під'їздів, а потім потерли очей або під носом - ви можете захворіти. І навіть зараз не можна, щоб сіли десять чоловік і розпивали в обідню перерву кави, тому що в кожному потенційно є COVID-19 ", - резюмувала чиновник.
Джерело: Укрінформ

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...