З архіву ПУ. "Стали посмешищем для укров": З окупованого Донецька перестали вивозити сміття, "вата" в люті

Причиною називають брак бензину.

Ілюстрація: wolsk.ru

Мешканці Донецька скаржаться, що через дефіцит палива в Донецьку перестали вивозити сміття, повідомляють Патріоти України у червні 2018 року.

Останнім часом в окупованому Донецьку спостерігається катастрофічний дефіцит палива. Крім підвищення цін та інших незручностей, донеччани зіткнулися ще й зі сміттям, в якому загрузло місто.

"Виявляється, ТОВ Громада через відсутність палива вже 4 дні не вивозить сміття на околицях Донецька", - повідомили з "ДНР", уточнивши, що сміття не вивозиться не тільки з околиць, а й з центру міста.

"Чому наше політичне керівництво нічого не робить, крім того, що цілий місяць тикають один в одного пальцем?" - задалися питанням любителі "русского мира", уточнивши, що їх "республіка" стала посміховиськом для України і "всього світу".

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...