З архіву ПУ. "Стали посмешищем для укров": З окупованого Донецька перестали вивозити сміття, "вата" в люті

Причиною називають брак бензину.

Ілюстрація: wolsk.ru

Мешканці Донецька скаржаться, що через дефіцит палива в Донецьку перестали вивозити сміття, повідомляють Патріоти України у червні 2018 року.

Останнім часом в окупованому Донецьку спостерігається катастрофічний дефіцит палива. Крім підвищення цін та інших незручностей, донеччани зіткнулися ще й зі сміттям, в якому загрузло місто.

"Виявляється, ТОВ Громада через відсутність палива вже 4 дні не вивозить сміття на околицях Донецька", - повідомили з "ДНР", уточнивши, що сміття не вивозиться не тільки з околиць, а й з центру міста.

"Чому наше політичне керівництво нічого не робить, крім того, що цілий місяць тикають один в одного пальцем?" - задалися питанням любителі "русского мира", уточнивши, що їх "республіка" стала посміховиськом для України і "всього світу".

Поховали чиїсь ноги та щасливі: У РФ батьки відмовилися шукати сина-окупанта серед полонених, щоб отримати компенсацію

неділя, 14 серпень 2022, 17:00

В Ульянівській області РФ батьки відмовились шукати свого сина серед військовополонених, оскільки уже отримали компенсацію за ліквідацію окупанта. Дівчина ж окупанта побачила відео із загарбником, де він у полоні та намагається допомогти чоловіку, прот...

Відомий український актор, який отримав поранення на передовій, показав обличчя після операції (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 16:29

Український актор Мартін Філдман, справжнє ім'я якого Віктор Стороженко, показав, який має вигляд після операції. Нещодавно знаменитість, який пішов захищати Україну від російських загарбників, отримав серйозне поранення обличчя на Донеччині. В Instagr...