З архіву ПУ. "Стандарти" НАТО: Українців обурили святкові фото з військової частини ЗСУ

"Траву зеленою фарбою ще потрібно пофарбувати", - іронізують в мережі.

Користувачів соцмереж обурили фото з військової частини ЗСУ, на яких військовослужбовці займаються побілкою бордюрів. Про це повідомляється на Facebook-сторінці оперативного командування "Північ", передають Патріоти України у квітні 2020 року.

"Карантин - карантином, а свята - святами. З давніх-давен в українського народу існувала звичка навесні прибирати двір, білити будинки, висаджувати квіти. Тяга до краси та гармонії не зникає. Тому навіть зараз, під час пандемії, військовослужбовці займаються благоустроєм територій, упорядковують свою військову частину. Звичайно - з неухильним дотриманням карантинних вимог і техніки безпеки", - повідомили в прес-службі оперативного командування.

Йдеться про військову частину А3814 (Новоград-Волинський, Житомирська область). При цьому користувачі соцмереж розкритикували це повідомлення. "Досить білити бетонні бордюри та стовпи", - написав Володимир Роїк.

"Траву зеленою фарбою ще потрібно пофарбувати", - зазначив Іван Романюк.

"Бордюри фарбуються в суворій відповідності зі стандартами НАТО", - пожартував користувач соцмереж з ніком Necro Mancer.

У прес-службі оперативного командування повідомили, що нічого поганого в прибиранні військовослужбовцями території військової частини немає.

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...