З архіву ПУ. Стюардеса розповіла про сексуальні уподобання пасажирів у літаках

За словами бортпровідниці, все більше пасажирів перестають користуватися туалетом, щоб усамітнитися.

Стюардеса Хізер Пул, яка написала книгу про роботу в авіакомпанії, розповіла про уподобання пасажирів, котрі займаються сексом в літаку, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами бортпровідниці, останнім часом вона стала помічати, що люди перестали користуватися туалетом, щоб усамітнитися: «Я звернула увагу на те, що все більше і більше людей не йдуть до вбиральні, вважаючи за краще займатися сексом прямо на своїх місцях».

Вона додала, що в таких випадках пасажири прикриваються ковдрою і починають хитатися з боку в бік, тому всім абсолютно очевидно, чим вони займаються. Щоб боротися з цим, деякі стюардеси починають ходити по проходу з ліхтариком або стають неподалік від пари та голосно кашляють.

Пул зазначила, що дії пасажирів на борту лайнера суперечать правилам безпеки, але не є незаконними: «Однак незаконним вважається невиконання вказівок бортпровідників. Тому, якщо стюардеса попросить вас припинити, вам доведеться негайно зупинитися».

З п'яти розтинів, лише один без COVID-19: Патологоанатом розповів про моторошні реалії лікарень в Україні (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:28

Коронавірус видозмінює легені так, що патологоанатоми порівнюють орган з печінкою. Вони стають щільними, усипані тромбами. Українські медики, які вивчають тіла померлих від COVID-19 розповідають, з чим їм доводиться зіштовхувати щодня, передають Патріо...

Залишають салон першими: Стюардеса розповіла про секретні способи зірок залишатися непоміченими в літаку (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:22

Американська стюардеса поділилася секретними способами знаменитих людей залишатися непоміченими під час перельоту на літаку. Так, багато хто з них подорожує інкогніто, передають Патріоти України. В першу чергу, за словами бортпровідниці, відомі особист...