
Чоловік в індійському штаті Махараштра підкинув кількох змій на автозаправку як помсту, що співробітники не налили йому бензин в пластикову пляшку. Поліція розшукує зловмисника, повідомляють Патріоти України 18 липня 2020 року із посиланням на NDTV.
Індієць прийшов з пластиковою пляшкою на заправку і попросив налити йому бензину. Натомість отримав відмову, адже це суворо забороняють правила безпеки. Тоді чоловік підійшов до порогу магазину і витрусив з пакета, що тримав у руках, змій. Один плазун, звиваючись, одразу сховався під меблі біля виходу. Кинувши тварин, індієць швидко зник.
Співробітникам АЗС довелося викликати змієловів. Плазунів відловили. А у поліції відкрили провадження за фактом інциденту і тепер активно розшукують "жартівника". Повідомляється, що серед 3-х змій, яких чоловік витрусив на заправці, був один великоокий полоз (неотруйна змія, яку в Індії називають щурячою змією), та дві кобри - їх вважають найотруйнішими зміями світу.
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....