З архіву ПУ. Студент здав вчителю свій кращий кадр, і той розлучився з дружиною - більш конфузного збігу не придумати

Хлопець навчався майстерності фотографії та для останнього іспиту вирішив зробити найкращий кадр. Щоб здивувати вчителя студент вирушив у місце, де збираються закохані пари. Роблячи знімок, хлопець навіть не підозрював, що став учасником любовної драми, передають Патріоти України.

Користувач сайту Reddit з ніком apricotscoops поділився історією, яка сталася з ним близько року тому. "Я проходив курс чорно-білої фотографії, і у мене з'явилася чудова ідея для нашого останнього завдання", - згадує він.

"Є такі доки, де люди люблять тусуватися, цілуватися, вирізати свої ініціали і т. д. Я отримав дозвіл від однієї пари зробити кілька фотографій. Очевидно, чоловік збирався зробити пропозицію, але не сказав мені. Мені вдалося сфотографувати це на камеру!" , - поділився хлопець.

Знімок вийшов настільки вдалим, що студент вирішив використовувати його в своїй фінальній роботі. Фотографу-початківцю сподобалося, що крім закоханих в кадрі ще була симпатична літня пара, яка ніжно торкалася один до одного обличчями.

Після того як студент відправив знімок своєму вчителя, він довго не отримував відповідь. Хлопець не розумів, що відбувається, адже всі його одногрупники давно отримали свої оцінки. Тоді хлопець вирішив сам написати викладачеві. Відповідь вчителя була дуже несподіваною.

"Коротше кажучи ... Виявляється, що жінка на задньому плані була його дружиною ... А чоловік з нею був його братом", - написав автор поста. Незважаючи на те, що хлопець отримав високу оцінку, він досі відчуває себе ніяково, згадуючи про цю історію.

Джерело: Апостроф

Вражає: Нацполіція оприлюднила дані, скільки автомобілів розбили патрульні протягом 2021 року

субота, 29 січень 2022, 9:34

За рік українські поліцейські розбили понад 500 службових автомобілів, щоправда, не у всіх вони були винуватцями, зазначають Патріоти України. Деякі "патрульки" можуть списати – якщо відремонтувати їх не вдасться. Про це у відповідь на запит APnews пов...

"Батько наш - Бандера!": "Краще бути пр*дурком ніж терористом", - Андрій Данилко відреагував на заклик ексватажка "ДНР", а нині депутата Держдуми РФ Бородая заборонити "Сердючці" в'їзд до Росії

субота, 29 січень 2022, 8:55

Виконання композиції "Батько наш - Бандера" розділило фанатів Данилка на тих, хто в ньому розчарувався, та тих, хто в захваті. Причому тих, хто з захопленням сприйняв виконання "Сердючкою" цієї пісні, розчарувала заява артиста, що Бандера не його герой