З архіву ПУ. "Сватів" більше не буде: Актори залишають серіал

Серіал "Свати" 7 сезон вийде на екрани вже під іншою назвою. Продовження відомої комедійної стрічки виробництва Студії "Квартал-95" глядачі чекають з 2013 року, проте знімальний процес тривалий час був заморожений і опинився під загрозою повного зриву. Рішення про зміну назви було ухвалене через масовий вихід акторів з проекту і скандалів навколо серіалу. Про це розповів російський актор Данило Бєлих, передають Патріоти України 18 вересня 2020 року.

За його словами, продовження "Сватів" швидше за все, буде називатися "Золовка" (українською "Зовиця"). Знімальний процес сьомого сезону "саги" про пригоди сільських жителів Будьків та міських інтелігентів Ковальових стартував давно, проте все зупинили, коли половина роботи була зроблена. Деякі ключові актори вирішили покинути проект.

Від зйомок відмовився актор Микола Добринін (зіграв Митяя). Актриса Людмила Артем'єва (персонаж Ольга Миколаївна Ковальова) вирішила виїхати до Німеччини на "невизначений термін". Як запевнив Бєлих, попри труднощі новий сезон все одно вийде, хоч і під іншою "вивіскою".

Джерело: Defense News

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...