Андрій Бабик, суддя матчу між "Дніпром" і "Київ-Баскет" (1 грудня), після гри отримав на свою адресу погрози від трьох людей: олігарха Ігоря Коломойського, директора "Дніпра" Валерія Кондратьєва і якогось Валерія Гуляєва. Як відповідь Бабик склав доповідну директору ЧУ з баскетболу Ларисі Шабанової, зазначають Патріоти України.
"Ты х*йло, что ты творишь бл*дь. Тебе п*здец ху*сос будет, ты меня понял", - сказав до нього Коломойський, стверджує Бабик.
Як відомо, за БК "Дніпро" виступає син Коломойського Грегорі. Що стосується гри з "Київ-Баскет", вона завершилася з рахунком 75 - 78 на користь киян.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...