З архіву ПУ. Тепер малолітній татусь сам водить у школу 5-річного сина: Няня, яка спокусила свого 11-річного підопічного і народила від нього дитину, проведе у в'язниці найближчі 20 років (відео)

Спокусниця, відсидівши термін у в'язниці, буде знаходитися ще десять років на випробувальному терміні. І довічно перебуватиме під наглядом поліції.

Суд в американському штаті Флорида засудив до 20 років в'язниці 28-річну Марісса Маурі. У січні 2014 року, коли Маурі було 22 роки, вона найнялася за рекомендацією нянею в сім'ю - доглядати за хлопчиком. Замість цього жінка спокусила свого 11-річного підопічного і у вересні того ж року народила від нього дитину, передають Патріоти України 19 жовтня 2019 року з посиланням на Tampa Bay Times.

Лише в 2017 році хлопчик розповів матері, що став жертвою насильства з боку колишньої няні. Та зв'язалася з поліцією. Тест ДНК підтвердив батьківство школяра.
Мати постраждалого Надін Кемпбелл вражена вчинком Марісси. «Мова йде про дитину, якій було 11 років. Навіть не про підлітка. Одинадцять!», - каже вона.
При цьому вона розповіла, що це не «зруйнувало, а змінило життя» її нині 17-літнього сина. Він, будучи сам ще школярем, відводить вранці в школу свого власного п'ятирічного сина, грає з ним після школи, піклується про нього. «Він перетворився в одного з найчудовіших пап, яких тільки можна зустріти», - говорить Надін. Правда, наявність дитини сильно вплинуло на його соціальне життя. Він не може більше проводити багато часу з друзями та зустрічатися з дівчатами, так як зайнятий з малюком.

Кемпбелл також додає, що зазвичай жінок не розглядають в якості можливих «сексуальних хижаків». «І я так вважала - і поплатилася за це», - говорить вона.

"Найсолодші яблука лише вдома": Настя Каменських повернулася до України (фото)

понеділок, 15 серпень 2022, 21:40

Українська співачка Настя Каменських повернулася до України з Іспанії, де перебувала разом із чоловіком Потапом з 24 лютого. Артистка опублікувала фото, на якому позує біля яблуні. У публікації вона повідомила, що зібрала перший урожай, передають Патрі...

Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

понеділок, 15 серпень 2022, 21:14

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України. Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропага...