З архіву ПУ. Тікав як щур: Активісти випадково перестріли героя Антимайдану та "ХНР" у метро Харкова (відео 16+)

Гнат Кромськой

У Харкові патріоти перестріли скандального сепаратиста Гната Кромського, більш відомого як "Топаз". Один з українських активістів зняв на відео розмову з сепаром, повідомляють Патріоти України 28 жовтня 2019 року. Чоловік почав розпитувати "Топаза" про події 2014 року, коли сепаратист був одним із ініціаторів створення "Харківської народної республіки". Однак Кромський перелякано відповідав, що нічого не пам'ятає про часи Революції Гідності.

"Ця гн*да активно працювала на проросійський клуб "Оплот" у Харкові, які зі свого боку працювали на Кернеса (Геннадій Кернес – мер Харків). "Топаз" керував харківськими тітушками, яких знаходив спеціально для нападів на активістів Майдану, як у Харкові так і в Києві. 1 березня 2014 року він зі зброєю в руках захоплював ОДА у Харкові", – нагадав активіст про діяння "Топаза".

Також чоловік обурювався, що Кромський так мало відсидів у в'язниці. Він був засуджений до 8 років позбавлення волі, проте вийшов раніше за "законом Савченко".

"Це знаменитий Топаз-під*арас, який вийшов раніше терміну за "законом Савченко". Дуже шкода, що його не можна відпи*дити. Адже він забув усі діяння за 2014 рік. Але тепер він не такий сміливий", – обурювався активіст.

Нагадаємо, що Гнат "Топаз" Кромський у лютому 2014 року "заправляв" у Маріїнському парку Києва у таборі антимайдану. Став широковідомий після випадку побиття проросійського журналіста Сергія Рульова, який кричав: "Топаз, дай команду!".

Потім брав участь у силових захопленнях ХОДА та був активістом харківського антимайдану. Брав безпосередню участь у побиття євромайданівців 1 березня. У відеозверненні просив Путіна ввести російські війська в Україну.


Хіти тижня. Статистика, котру не дадуть ні Степанов, ні Ляшко, ні Банкова: Колишній санлікар України назвав реальну кількість вже перехворілих на COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 3:00

Смерті від ковіду МОЗ взагалі не діагностує, і через халатність, і щоб не лякати населення. Близько 10 млн. осіб, вже перехворіла коронавірусом за увесь час епідемії в Україні. Про це заявив колишній санітарний лікар України Святослав Протас, зазначают...

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...