З архіву ПУ. Тіла мертвих складають прямо на узбіччі дороги: Моторошні кадри після прориву дамби в РФ (фото, відео)

В мережі опубліковані нові фотографії і відео моторошної трагедії в Красноярському краї Росії, де після прориву дамби загинула велика кількість людей. На даний момент число жертв досягло 15 осіб.

На опублікованих кадрах загиблі люди лежать прямо на узбіччі дороги - знайдені тіла складають у ряд перед транспортуванням в морг, передають Патріоти України 20 жовтня 2019 року.

Всюди калюжі і велика кількість бруду. Пошуково-рятувальні роботи ведуться прибулими на місце співробітниками МНС, проте рятувальна операція ускладнюється випавшим снігом - в таких умовах знайти живих через добу буде вкрай непросто.На відео можна помітити велике скупчення техніки: вертольотів, екскаваторів і бульдозерів, а також затоплені площі водою після прориву дамби.

На Землі можуть знову з‘явитися динозаври? Вчені розповіли про наслідки глобального потепління

середа, 29 травень 2024, 9:23

Динозаври продовжують існувати поряд із нами у вигляді птахів - нащадків давніх крилатих рептилій. Але чи могли би "канонічні" динозаври, як-от, тиранозавр, трицератопс і стегозавр, еволюціонувати знову, якби клімат і температура повернулися до умов к...

Якщо видалити "Резерв+", чи зникнуть із застосунка дані - відповідь ТЦК

середа, 29 травень 2024, 8:57

Якщо після реєстрації видалити "Резерв+", всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов'язаних. Про це повідомила речниця Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Альона Кузіна в інтерв...