З архіву ПУ. Тіла мертвих складають прямо на узбіччі дороги: Моторошні кадри після прориву дамби в РФ (фото, відео)

В мережі опубліковані нові фотографії і відео моторошної трагедії в Красноярському краї Росії, де після прориву дамби загинула велика кількість людей. На даний момент число жертв досягло 15 осіб.

На опублікованих кадрах загиблі люди лежать прямо на узбіччі дороги - знайдені тіла складають у ряд перед транспортуванням в морг, передають Патріоти України 20 жовтня 2019 року.

Всюди калюжі і велика кількість бруду. Пошуково-рятувальні роботи ведуться прибулими на місце співробітниками МНС, проте рятувальна операція ускладнюється випавшим снігом - в таких умовах знайти живих через добу буде вкрай непросто.На відео можна помітити велике скупчення техніки: вертольотів, екскаваторів і бульдозерів, а також затоплені площі водою після прориву дамби.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...