З архіву ПУ. Тіло померлого в цеху українського заробітчанина польські роботодавці просто викинули в ліс

На робочому місці у чоловіка стався напад, який призвів до летального результату.

Василь Чорней не повернувся додому із заробітків

У Польщі на робочому місці помер 36-річний житель Снятинського району Івано-Франківської області Василь Чорней, який виїхав до сусідньої країни на заробітки. Тіло чоловіка знайшли в лісосмузі за 150 км від виробництва, передають Патріоти України 21 червня з посиланням на Версії.

Очевидці стверджують, що в українця в розпал робочого дня стався напад. За попередньою версією, це була епілепсія. Серед причин також називають шкідливе виробництво, на якому чоловік міг надихатися лакофарбових випарів.

Колеги Чорнея попросили роботодавця викликати лікаря, однак вона попросила їх не втручатися і пообіцяла вирішити проблему самостійно. Однак поляки відвезли українця не в лікарню, а в лісопосадку поблизу міста Вонгровець, де він і помер.

Чоловіка впізнали знайомі після розшуків в соцмережах. За розслідування справи взялася поліція. Роботодавці Чорнея заперечують знайомство з ним і запевняють, що така людина на даному виробництві ніколи не працювала. Правоохоронці володіють інформацією, що свідком і, ймовірно, співучасником, злочину міг бути ще один українець. Його зараз розшукує поліція.

"Аксесуар" до 9 травня?: На Львівщині чоловік продавав червоний прапор з Леніним (фото)

четвер, 6 травень 2021, 12:15

На Львівщині працівники Служби безпеки України викрили місцевого жителя, який продавав стяг комуністичного тоталітарного режиму напередодні 8-го травня – Дня пам’яті та примирення. Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області, передають Патріо...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...