З архіву ПУ. "Это пи*дец!" - російський комік про майбутнє РФ (відео)

Відомий російський комік-стендапер Ілля Соболєв спробував дати прогноз з приводу того, що буде відбуватися з Росією через десять років.

Ілля Соболєв

В інтерв'ю відомому відеоблогеру Юрію Дудю Соболєв прямо зізнався, що майбутнє РФ його лякає, передають Патріоти України.
"Каждый день я читаю новости и ни одна из них не про то, что что-то улучшилось. Каждая новость о том, что что-то уменьшилось, что-то сломалось, а что-то не получилось. Если смотреть из далека, то это идет уже долго. Я боюсь, что это будет продолжаться каждый день. Боюсь этого пи*деца", - говорить Соболєв.
Дивитися з 1.49.15:

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...