З архіву ПУ. Тоді їй було 16: Як зараз виглядає перша красуня СРСР (фото)

Зараз жінці 48 років і вона далека від модельного бізнесу.

Марія Калініна стала переможницею першого конкурсу краси СРСР "Московська красуня", який був проведений в 80-і роки. На момент участі в заході дівчині було 16 років й вона навчалася в 10 класі.

Перемога в конкурсі принесла юній Марії неймовірну популярність. Тоді про неї знав чи не кожен житель країни. Зараз же жінці 48 років (у травні 2020 року.-ред.) і вона далека від модельного бізнесу. У зв'язку з цим Патріоти України пропонують дізнатися, як змінилася за цей час Калініна та чим вона зараз займається.

Після перемоги в конкурсі краси Марія закінчила мовну школу та уклала контракт з модельним агентством "Бурда Моден". Її хотіли відправити на конкурс краси міжнародного рівня, але щось не склалося, адже часи тоді були непрості. Тоді дівчина вирушила підкорювати інші країни без покровителів.

На перші модельні зйомки за кордоном в 16 років Марія поїхала разом з мамою. Коли їй виповнилося 18, вона поїхала підкорювати Голлівуд. Там дівчина вступила до театральної школи й незабаром стала отримувати невеликі ролі в кіно. Однак Калініна не добилася там великої слави та популярності.

Одного разу Марія відчула, що їй в житті чогось не вистачає. Дівчина вирішила пройти курс йоги та навчитися медитувати. Після чого вона закинула акторську майстерність і тепер викладає йогу, активно займається нею сама, а ще є переконаною вегетаріанкою.

Зазначимо, що у Калініної також є кохана людина і схоже вона дуже щаслива. Події 32-річної давнини вона згадує з посмішкою як корисний досвід в її житті.


Джерело: Обозреватель

Перший серійний електромобіль світу з батареєю CATL третього покоління, Zeekr 001, приємно здивував реальним запасом ходу

вівторок, 6 червень 2023, 4:20

Zeekr почав комплектувати свій електроседан 001 батареями CATL CTP 3.0 Qilin, що дозволили запропонувати запас ходу понад 1000 км. Але насправді пробіг виявився ще більшим — 1032 км. Таку далекобійність продемонструвала версія Zeekr 001 WE, яка 1 червн...

Усе за планом? Роспропагандист порівняв Шебекіно зі знищеним Росією Грозним і заговорив про панічні настрої

вівторок, 6 червень 2023, 3:40

Одіозний російський пропагандист Олександр Сладков порівняв місто Шебекіно Бєлгородської області із чеченським містом Грозний, яке російська окупаційна армія знищила у 90-х роках. Також він поскаржився на мародерство серед місцевих мешканців, передають...